Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLEDİK
04 June 2015 09:10:43
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

GAÜN İslahiye MYO Sportif etkinlikler kapsamında düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

İslahiye MYO Turnuva Komitesi Müdür Yardımcıları Y.Doç.Dr. Gökan NUR başkanlığında kurulan komitede Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi İ.Halil KORKMAZ, Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN ve Öğrenci İşleri Memuru Bayram ÇAKMAK görev aldı.

Maçlar kardeşlik ve centilmenlik havası içerisinde geçti.

Yüksekokulun tüm bölümlerinden öğrencilerin katıldığı turnuva sonunda İşletme Yönetimi 2. Ö. Öğrencisi Ömer Talip ÜNLÜ 1. Oldu. Organik Tarım Programı 2. Sınıf öğrencisi Ökkeş DOĞAN 2. olurken yine Organik Tarım Programı Mahmut KALA 3. Oldu.

Yüksekokulda düzenlenen törenle dereceye girenlere Yüksekokul Müdürü Y.Doç.Dr. H.Ahmet DEVECİ ve Turnuva Komitesi tarafından Madalya verildi.

Turnuvada birinci olan Ömer Talip ÜNLÜ konuyla ilgili şunları söyledi. “Centilmence oynadık. Arkadaşlarımızla masa tenisi oynamanın keyfini çıkardık. Komiteye ve bizlere destek olanlara çok teşekkür ediyorum, bence amaç kazanma değil spordur. Daha önce antramanlı olmam sebebiyle kazandım” dedi.

Yüksekokul Müdürü Y.Doç.Dr. H.Ahmet DEVECİ’de konuyla ilgili şunları söyledi. “Masa Tenisi Turnuvası sona erdi. 3 öğrencimiz dereceye girdi. Madalya ile ödüllendirdik. Turnuva komitesinde görev alan arkadaşlarıma ve centilmence oyun sergileyerek turnuvaya katılan öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Images

Design ~GAÜN WebTeam