Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
YÜKSEKOKULUMUZDA TARIMSAL TİYATRO SERGİLENDİ
04 June 2012 15:53:55
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Organik Tarım Programı 2. Sınıf öğrencileri tarafından “Tarımsal Pazarlama” konulu tiyatro oyunu sergilendi.

İslahiye MYO’da sergilenen tiyatroya Yüksekokul Müdürü Y.Doç.Dr. Metin YILDIRIM’ın yanı sıra akademik ve idari personel ile Yüksekokul öğrencileri katıldı.

Bilal ERDOĞAN tarafından verilen Tarımsal Pazarlama dersi kapsamında öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe dökme imkanı bulan öğrenciler tek perdelik oyun sergilediler.

Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN’ın yazıp yönettiği oyunda İslahiye’nin meşhur tarımsal ürünlerinden biber ve üzüm ele alındı. Ürünlerin tanıtılması ve pazarlanması konularına değinildi. Üzüm ikram edilen oyun eğlenceli dakikalara sahne oldu ve izleyiciler tarafından tam not aldı.

Oyun bitiminde kürsüye çıkan Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Vedat GÖRMEZ: “Böylesine güzel bir etkinliğin düzenlenmesinde, öğrencilerimizden desteklerini esirgemeyen Yüksekokul müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Metin YILDIRIM’a teşekkür ediyorum” diyerek hediyesini takdim etti.

Yüksekokul müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Metin YILDIRIM, oyunu çok beğendiğini belirterek emeği geçenleri kutladı. Yüksekokulumuzun bu yıl bir çok etkinliğe imza attığını vurgulayan YILDIRIM: “Öğrencilerimizin böylesine güzel işlere imza atmasından memnuniyet duyuyoruz” dedi. Oyunun sergilenmesinde büyük pay sahibi olan Bilal ERDOĞAN’a teşekkür ederek, teşekkür belgesi ve hediyelerini takdim etti.

Program sonunda, oyunu sergileyen tüm öğrenciler sahnede sırayla alkışlanıp hocalarından hediyelerini aldılar.

Images

Design ~GAUN WebTeam