İHRACATIN AKADEMİK ELÇİLERİ PROJESİ, ORTAK YARINLAR YARIŞMASINDA FİNALDE

22 Kasım 2021 / 16:55:10
ÖĞRENCİ İŞLERİ D. BŞK. - İBRAHİM HALİL EFENDİOĞLU

Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Üniversitesi tarafından hayata geçirilen İhracatın Akademik Elçileri Projesi TİSK'in Ortak Yarınlar Yarışmasında finalist oldu.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu'nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ortak Yarınlar Yarışması’nda, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık kategorisinde finalist olan İhracatın Akademik Elçileri Projesi ile Gaziantep'te faaliyet gösteren ihracatçı firmaların rekabet güçlerinin ve kapasitelerinin artırılması hedefleniyor.

Proje kapsamında; üniversite-sanayi iş birliği çerçevesinde Gaziantep Üniversitesi'nde eğitim-öğretim gören yabancı uyruklu öğrencilerin Gaziantep Sanayi Odası'na kayıtlı firmalarla eşleştirilmeleri ve uzmanlık düzeyinde dış ticaret eğitimi almaları sağlanıyor.

19 Kasım 2021 tarihinden itibaren bir hafta boyunca halk oylamasına sunulan ve farklı illerdeki projelerle birincilik için yarışan İhracatın Akademik Elçileri Projesi'ne destek olmak için https://oylama.vidobu.com/tisk/ortak-yarinlar-birlikte-mumkun-2021/diger/ihracatin-akademik-elcileri linki üzerinden oy vermek yeterli olacaktır.