LİSELERE EĞİTİM DESTEĞİ

08 Mayıs 2017 / 16:24:20
ISLAHİYE MESLEK YÜKSEKOKULU - UZM. BİLAL ERDOĞAN

GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu LYS öncesi İslahiye’de bulunan İslahiye Anadolu Lisesinde kariyer günleri kapsamında Yüksekokul tanıttı.
Yüksekokul Öğretim Üyesi Y. Doç. Dr. Negar Ebrahim Pour Mokhtari ve Öğ.Gör.Ayşe Nur MERCAN'ın konuşmacı olarak katıldığı kariyer günlerinde İslahiye Anadolu Lisesi ziyaret edilerek öğrencilere Üniversite ve İslahiye Meslek Yüksekokulunun yeni açılan bölümleri tanıtıldı.
İslahiye Anadolu Lisesinin Konferans salonlarında gerçekleşen kariyer günlerine Lise Müdürü Galip Yiğitoğlu, Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN , okul öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.
Yüksekokul Öğretim Üyesi Y. Doç. Dr. Negar Ebrahim Pour Mokhtari tarafından Üniversite ve Yüksekokul faaliyetleri ile Yüksekokulun bölümleri ve Yüksekokulda açılan yeni bölümler hakkında bilgi verildi. Tıbbi hizmetler ve teknikler bölümüne bağlı Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik programının açıldığını ve 2016-2017 Akademik yılında normal ve 2. Öğretime öğrenci alındığını vurgulandı.
İslahiye Meslek Yüksekokulu Öğ.Gör.Ayşe Nur MERCAN ise İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi ile Lojistik Programlarını tanıttı.
İslahiye Anadolu Lisesi Müdürü Galip YİĞİTOĞLU kariyer günleri kapsamında öğrencilerimizi aydınlatan İslahiye Meslek Yüksekokulu yönetimine ve akademik personellerine çok teşekkütr ediyorum. Öğrencilerimiz için çok yararlı olduğunu belirtti.
Yüksekokul Müdürü Y.Doç,Dr. H.Ahmet DEVECİ ise İslahiye Anadolu Lisesinin daveti üzerine öğretim elemanlarımız lise öğrencilerine Yüksekokulumuzu tanıttılar. Umarım yararlı olmuştur. İlçede talep edilen konularda insanlarımıza yararlı olmaya çalışıyoruz dedi.
Resimler