GAZİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİK

23 Haziran 2016 / 17:01:31
ISLAHİYE MESLEK YÜKSEKOKULU - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi(GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında İslahiye ilçesinde faaliyet gösteren Türkiye Harp Malulü Şehit ve Gaziler Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret etti.
Toplumsal Duyarlılık Projesi Koordinatörü Bilal Erdoğan eşliğinde gerçekleşen ziyaret dernek yetkililerince memnuniyetle karşılandı.
Türkiye Harp Malulü Şehit ve Gaziler Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail MACİT ve Yönetim kurulu tarafından karşılanan Yüksekokul öğrencileri dernek binasında başkan ve üyelerle sohbet ettiler.
Toplumsal Duyarlılık Projesi kapsamında gerçekleşen ziyaretten sonra İslahiye’de vefat eden son Kore Gazisi Osman Uygun’un taziye evi ziyaret edilerek başsağlığı dilendi.
Türkiye Harp Malulü Şehit ve Gaziler Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail MACİT Üniversitenin İslahiye’ye renk kattığını ve sosyal projelerle toplum içine girerek bütünleşme sağladıklarını belirterek yönetime ve öğrencilere teşekkür etti.
İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet DEVECİ konuyla ilgili şunları söyledi: “Üniversitemiz tarafından ilk defa uygulanmaya konulan Toplumsal Duyarlılık Projeleri öğrenci ve toplum için çok yararlı olduğu geri dönüşümlerde ortaya çıkıyor. Bu kapsamda Proje koordinatörü ve öğrencilerimiz Şehit ve Gazi Derneğini ziyaret etti” dedi.
Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Emekli Öğretmen Ali YILMAZ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Üniversite ve toplum böyle güzel projelerle bir araya gelerek güzel eserler ortaya çıkartıyorlar” dedi.
Türkiye Harp Malulü Şehit ve Gaziler Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail MACİT’e TDP Koordinatörü Bilal ERDOĞAN tarafından hediye takdim edildi.
Resimler