YÜKSEKOKULUMUZDAN LİSELERE DESTEK…

05 Nisan 2012 / 14:08:05
ISLAHİYE MESLEK YÜKSEKOKULU - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlileri kurumlararası işbirliği çerçevesinde İslahiye Opet Anadolu Lisesi öğrencilerine Konferans verdi.

İslahiye Opet Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen Konferanslara Okul Müdürü İrfan Özer, Müdür Başyardımcısı Yaşar ŞİMŞİR, İslahiye Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlileri, Müdür Yardımcısı/Organizatör Ahmet KURT’un yanı sıra Okul Öğretmenleri ve Öğrenciler katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliğinin ilgili hükümlerince Yükseköğretime Geçiş ve Lisans Yerleştirme Sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik olarak bir dizi Konferans düzenlendi.

İslahiye Opet Anadolu Lisesi ve İslahiye Meslek Yüksekokulu işbirliğiyle düzenlenen Konferanslar dizisinde, Öğr. Gör. İbrahim Halil KORKMAZ “Etik” ve “Problem Çözme Teknikleri”, Öğr.Gör.Yıldırım BAYAZIT “Bireysel Ders Çalışma Teknikleri “ ve Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN ise “Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri” konusunda verdikleri konferanslarla öğrencileri aydınlattı.

Opet Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı ve Konferansı Organizatörü Ahmet KURT ile Okul Müdürü İrfan ÖZER Konferans sonunda Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlilerine verdikleri konferans dolayısıyla teşekkür ederek, Teşekkür Belgesi ve çeşitli hediyeler verdiler.

Resimler