Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
İslahiye Meslek Yüksekokulu Öğrencileri Mezuniyet Balosu Düzenledi
06 June 2011 08:20:07
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslâhiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri mezuniyet balosu düzenledi.

Gaziantep Uğur Plaza’da düzenlenen baloya Gaziantep Üniversitesi Genel Sekreteri Ercan Eroğlu, Gaziantep Üniversitesi İslâhiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili ve İslâhiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Metin Yıldırım, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

2010–2011 yılı eğitim öğretim döneminde Gaziantep Üniversitesi İslâhiye Meslek Yüksekokulundan mezun olacak öğrenciler, baloda gönüllerince dans ederek eğlendiler.

Gaziantep Üniversitesi Genel Sekreteri Ercan Eroğlu ve Gaziantep Üniversitesi İslâhiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili ve İslâhiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Metin Yıldırım’ın mezuniyet nedeniyle öğrencilere yaptıkları konuşmanın sonrasında Öğretim Görevlisi Keziban Keleş’e hizmetlerinden dolayı Genel Sekreter Ercan Eroğlu, Yrd. Doç. Dr. Metin Yıldırım ve Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Uğurhan Demir tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi. Öğretim Görevlisi Keziban Keleş, teşekkür ettiğini belirtti.

Images

Design ~GAUN WebTeam