Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
CEM SEYMEN SÖYLEYİŞİSİNE KATILDIK
14 December 2017 15:28:13
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Ticaret Odası tarafından düzenlenen “CEM SEYMEN İLE EKONOMİ VE TARIM SÖYLEŞİSİ” Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleşti.GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu Organik Tarım Öğrencileri düzenlenen etkinliğe katılarak hayata dair bilgilerine renk kattılar.
Gaziantep Ticaret Odası’nda gerçekleşen etkinlikte CNN Türk Ekonomi Servisi’nde çalışmaya başladığı günden bu yana dünyadaki dev bütçeli şirketlerin tepe yöneticilerinin yanı sıra ülkemizin önde gelen işadamları ile ses getiren röportajlara imza atan, ayrıca CNN Türk’te yayımlanan “PARA DEDEKTİFİ”, “BAŞKA BİR DÜNYA MÜMKÜN” ve “HIZLI KARAR” programlarının yapımcılığını üstlenen Cem Seymen, “BEREKETLİ TOPRAKLAR ÜZERİNDE GELECEĞİN EKONOMİSİ” sohbetini gerçekleştirdi.İslahiye Meslek Yüksekokulu Organik Tarım Programı öğrencileride sahadaki deneyimlerinin artırılması amacıyla Cem Seymen’in söyleyişisine katıldılar.
İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yard. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ konuyla ilgili şunları söyledi “Rektörlüğümüzün desteğiyle organik Tarım Programı örğncilerimizin sahaya daha iyi hazırlanması adına Rektörlükçe temin edilen araçla Cem Seymen’in ekonomi ve tarım söyleyişisine katıldık, Öğrencilerimizi hayata dair konularda her daim destekliyor ve tesvik ediyoruz.” dedi.
Söyleyişiye katılan Organik Tarım 1.sınıf Öğrencisi Gamze YÜCEL’de etkinlikten duyduğu memnumiyeti şöyle dile getirerek şunları söyledi “ Cem Seymen sunduğu Ekonomi ve Tarım söyleyişisi mükemmeldi. Bizlere hedefimize varmada yolunda katkı sağladı. Konu harikaydı. Bizlere destek veren Yüksekokul Müdürümüz H.Ahmet DEVECİ ve Etkinliği Koordine eden Yüksekokul Sekreterimiz Bilal ERDOĞAN’a çok teşekkür ediyoruz böyle güzel bir etkinlikle bizleri buluşturduğu için” dedi.

Images

Design ~GAÜN WebTeam