Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
REKTÖRÜMÜZ YÜKSEKOKULUMUZU ZİYARET ETTİ.
15 November 2017 14:06:45
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ve Üniversite üst yönetimi İslahiye İlçesinde bulunan Prof. Yavuz ÇOŞKUN Yerleşkesinde bulunan İslahiye Meslek Yüksekokulu ve İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini ziyaret ederek akademik personelle bir araya geldi.
Rektör Prof. Dr. Gür, İslahiye Meslek Yüksekokulunun kontenjanlarının yüzde 90 oranında bir doluluğa sahip olduğunu belirterek, bu başarıda Parlayan Yıldız Gaziantep üniversitesinin yanısıra aynı zamanda genç ve dinamik bir personel kadrosunun özverili çalışmalarının payının yüksek olduğunu söyledi. Rektör Ali Gür ziyarette yaptığı konuşmada; öğrencilerin hayata dair bilgilerle donatılması ve iyi yetiştirilmesi için tüm personelin özverili bir şekilde çalışılması gerektiğini söyledi.
Ziyarette; İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H.ahmet DEVECİ tarafından Rektör Prof. Dr. Ali Gür’e, Yüksekokulun akademik çalışmaları ve yapılması planlanan faaliyetler ile okulun akademik ve idari gelişimi hakkında brifing verildi. Brifingin ardından personelle yemek yenildi.
Prof. Dr. Gür, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ ve Yüksekokul personeline teşekkür etti.
Ziyarette; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Metin BEDİR,Prof. Dr. Şehmus DEMİR, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Süleyman Ganidağlı, Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz, GAÜN Genel Sekreteri Doç. Dr. Ayhan Doğan, Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Ali Eminoğlu ve Nuh OKUMUŞ’da Rektör Prof. Dr. Ali Gür’e eşlik etti.
Rektör Prof. Dr. Ali GÜR Yüksekokulu ziyaret ve incelemeden sonra Yerleşkeden ayrıldı.

Images

Design ~GAUN WebTeam