Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE!!!
14 September 2017 15:23:53
MATHEMATICS AND SCIENCE EDUCATION - Ozan ESENDEMİR

Değerli arkadaşlar merhabalar, aşağıda sistem ile ilgili yapılanlara dair birtakım bilgilendirme mesajları yer almaktadır;

  1. 2013 girişli olup dönem uzatan arkadaşlar INF 398 kodlu Etkinliklere Katılım dersini almak zorundadırlar.
  2. Bu yıl 4.sınıf olan arkadaşlar INF 398 kodlu Etkinliklere Katılım dersini almak zorundadırlar.
  3. Ek ders alma hakkına sahip öğrenci arkadaşlar ( gabno su 2 ve üzeri ise 1 ders, 3 ve üzeri ise 2 ders alınır) sistemde ek ders için seçim yapıyorsunuz ama olmadığını görüyoruz. Bu konu öğrenci işlerine söylendi. Sistemcilerin düzeltmesini beklememiz gerekiyor. Dolayısıyla ek ders alma hakkı olan öğrencilerimiz için önerimiz ders kayıtları yapmamaları ve beklemeleri yönündedir. (Ek ders için sisteme herhangi bir buton veya yetki verdiklerini öğrenince size haber ederiz ve sizler o zaman ders kaydı yapınız.)
  4. Ders kaydı yapan arkadaşlar danışman ders reddi butonunu halen bize aktif hale getirmediler. Getirdikten sonra kayıt yapan ve iptali için sistemden mesaj atan arkadaşların kayıtları red olunacak ve yeni kayıt için hakları olacaktır.
  5. Ne üstten ne de alttan ders almayan öğrenci arkadaşlar ve 1.sınıf öğrencilerimiz ders kayıtlarını yapabilirler. Sistem bu durumdaki arkadaşlar için çalışmaktadır.
  6. Bu yıl bölümümüzü kazanan öğrenci arkadaşlar (2017 girişliler) sisteme girdiğiniz zaman sadece 1.sınıf derslerini alınız ve kaydınızı tamamlayınız.

Bilgilerinize

Design ~GAÜN WebTeam