Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
POLİS GÜNÜNÜ KUTLADIK
22 April 2016 15:39:31
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Polis Teşkilatının kuruluşunun 171. kuruluş gününde İslahiye Polis Teşkilatını ziyaret ettik.
Yüksekokulumuz Müdürü Y.Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ ve Ekibi İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin SARITAŞ'ı ziyaret etti.
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ, Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğ. Gör. İ.Halil KORKMAZ ve Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN ile bir Grup Yüksekokul öğrencisi Türk Polis Teşkilatı'nın 171. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin SARITAŞ'ı Makamında ziyaret ettiler.
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet DEVECİ, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde gerçekleştirdiği ziyarette Türk Polis Teşkilatı'nın 171. kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Yrd. Doç. Dr. DEVECİ, Emniyet Müdürü SARITAŞ'a hediye takdim ederken, birimlerde çalışan polislerin de haftalarını kutladı.
DEVECİ, Ziyarette; “Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun." ifadelerini kullandı. Emniyet Müdürü SARITAŞ, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek Yüksekokul Müdürü ve ekibine teşekkür etti.
Yüksekokul öğrencileri de ziyarette fedakarca çalışmalarından dolayı Emniyet Müdürü SARITAŞ’a çiçek takdim ettiler.
Yüksekokul Laborant I öğrencisi Nadide AVCI Polisimiz iyi var. Onların olmasından gurur duyuyor ve günlerini kutluyorum dedi.
Images

Design ~GAUN WebTeam