Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
ÖĞRENME BİLİM ŞENLİĞİNE KATILDIK
04 June 2015 11:15:54
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

İslahiye Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Öğrenme Şenliği’ne katılarak Üniversitemizi tanıttık.

İslahiye Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen şenlikte, ilçedeki kurum,bankalar, dernek ve okullar yapmış oldukları çalışmaları sergiledi. İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis memurlarının verdiği kısa müzik ziyafetinin yanında, pratik yemek çeşitleri, sedef işleme modelleri, bayanların el işi çalışmaları, öğrencilerin ilginç buluşları ve eserlerinin sergilendiği şenlik bir gün boyunca vatandaşların ziyaretine sunuldu.

İslahiye Öğrenme Şenliğinde İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Gökan NUR, Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN, Öğrenci İşleri Memuru Bayram ÇAKMAK ile Yüksekokul öğrencileri görev aldı.

İslahiye Öğrenme Şenliğine GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu olarak stant açarak Üniversitemizin tanıtımı, Yüksekokulumuzun bölümlerinin tanıtımı ve tercih işlemleri, GDO’lu ürünler, KK Kongo Ateşli Hastalığı, İlkyardım, Afet ve Deprem, Sağlıklı Yaşam ve Trafik gibi konuları ilgili öğrenci ve öğretim görevlileri tarafından ziyaretçilere anlatılarak öğrenme faaliyetlerinde bulunuldu. Öğrenme Şenliğinde ziyaretçilere Üniversitemiz tanıtım materyalleri hediye edildi.

Öğrenme Şenliği’ne gerçekleştirdiği ziyaret sonrası bir açıklama yapan İslahiye Kaymakamı Ünal ÇAKICI , "İslahiye Öğrenme Şenliği öğrenmenin hayat boyu devam eden bir süreç olduğu mesajını verme noktasında gerçekten çok güzel bir etkinlik oldu. Her yaştan, her gruptan vatandaşımızın ziyaret ettiği bu şenlikte, hem yeni şeyler öğrendiler hem de öğrendikleri pratik bilgileri hayatlarında kullanacaklar. Ben başta İlçe Milli eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere, Öğrenme şenliğine katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

Öğrenme Şenliği sonrası ev sahibi olarak bir açıklama yapan İslahiye İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Mustafa ÖZDEMİR “Üçüncüsünü düzenlediğimiz Öğrenme Şenliğinin açılışında bizi yalnız bırakmayan katılımcılara, protokol üyelerine teşekkür ederim ve değerli çalışma arkadaşlarımızın ve öğrencilerimizin başarılarının devamını dilerim’’ dedi.

Öğrenme Şenliği Komitesi Başkanı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim YAĞCI ise yaptığı konuşmada “özellikle Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokuluna teşekkür ediyorum, duyarlı bir şekilde toplantılara ve şenliğe iştirak ederek öğrenme şenliğine renk kattılar. Böyle şenlikler ilçe sosyo kültürüne katkı sağlamaktadır.” Dedi.

İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yard. Doç.Dr. H.Ahmet DEVECİ ise konuyla ilgili şunları söyledi. “Öğrenme Şenliğine katılarak Üniversitemizi temsil ettik. Şenliğe katılarak mesaisini sarfeden değerli mesai arkadaşlarıma tebriklerimi ve teşekkürlerimi bildiriyorum,” dedi
Images

Design ~GAUN WebTeam