Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
LOJİSTİK FİRMASINA TEKNİK GEZİ
04 June 2015 09:41:40
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

GAÜN İslahiye Meslek Yüksekokulu Lojistik ve İşletme Yönetimi Öğrencileri Eyüp Loljistik ziyaret ederek yetkililerden teknik bilgi aldılar.

Ülkemizde ilk ona giren Eyüp Lojistik temel faaliyet konusu 227 araçlık özmal filosu ile genel kargo uluslarası karayolu taşımacılığı , depolama ve antrepo hizmetleridir.

İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğ.Gör. İ.Halil KORKMAZ ve Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN’ın koordinatörlüğünde düzenlenen teknik gezide Yüksekokul öğrencileri öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe dönüşümünü gördüler.

Eyüp Lojistik Antrepo Müdürü Murat DEMİRALAY tarafından öğrencilere ayrıntılı bilgi verildi. Öğrenciler teorik bilgilerinizi sahada uygulama alanında yetkili DEMİRALAY’a sorarak pekiştirme imkanı buldular.

Teknik gezi kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait Botanik Bahçeyi de ziyaret etme imkanı bulan öğrenciler daha sonra Üniversite kampusunu ziyaret ederek etkinliklere katıldılar.

Eyüp Lojistik Antrepo Md. Murat DEMİRALAY ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuyla ilgili şunları söyledi. “İslahiye Meslek Yüksekokulu öğrencilerini ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yüksekokul öğrencileri öğrendikleri teorik bilgileri sahada uygulamaları çok yararlı” dedi.

İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yard. Doç.Dr. H.Ahmet DEVECİ ise konuyla ilgili şunları söyledi. “Yüksekokul öğrencilerimizin deneyimlerini artırmak ve branşlarına ait teknik konuları yaptığımız teknik gezi ile pekiştirme imkanı buldular, Koordinatör arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yüksekokul İşletme Yönetimi öğrencisi Kübra DEMİRKIRAN ise şunları söyledi. “Hocalarımızın düzenlediği teknik gezi bizim için fevkalede faydalı oldu. Keşke daha çok olsa. Biz Kampüsten uzağız. Dolasıyla birçok etkinlik ve faaliyetlerden uzağız. Ancak hocalarımızın ve Rektörlük makamının ilgisi bizlerin üniversitemizi daha çok sevmemizi sağlıyor, Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi
Images

Design ~GAUN WebTeam