Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
19 MAYIS GENÇLİK VOLEYBOL TURNUVASI DÜZENLEDİK
04 June 2015 09:35:11
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslâhiye Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Akademik yılında Sportif faaliyetler kapsamında düzenlenen Bölümlerarası 19 Mayıs Gençlik Voleybol Turnuvası sona erdi.

19 Mayıs Atatürkü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı anısına düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Voleybol Turnuvası Finaline kalan takımlar kupalarını düzenlenen törenle aldılar.

İslahiye MYO tarafından düzenlenen Turnuvada dereceye girenlere kupaları ve hediyeleri düzenlenen törende Yüksekokul Müdür V. Y. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ, Yüksekokul Sekreteri Bilal Erdoğan ve Öğrenci İşleri Memuru Bayram ÇAKMAK tarafından verildi.

İslahiye MYO’da düzenlenen Kupa töreninde öğrenciler heyecanlı dakikalar yaşadılar.

19 Mayıs Gençlik Voleybol Turnuvasında Organik Tarım-I Birinci olurken, Organik Tarım-II ikinci ve Muhasebe ve Vergi Programı 1. üçüncü olarak turnuva tamamlanmıştır.

Yüksekokul Müdürü Y. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ düzenlenen törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Turnuvanın koordinesinde görev alan Akademik ve İdari personel ve centilmence oyun sergileyen değerli öğrencilerimizi tebrik ediyorum, Teşekkür ediyorum, Turnuvada güzel maçlar izledik, sporun barış ve kardeşlik olduğu bir kez daha vurgulandı, Masa Tenisi Turnuvası sona erdi. Kaymakamlık Futbol Turnuvasına da katılarak Üniversitemizi temsil edeceğiz” dedi.

Yüksekokul İşletme Yönetimi 2. Sınıf öğrencisi M. Akif ÇOBAN turnuva hakkında şunları söyledi: “Yüksekokulumuz tarafından düzenlenen turnuva da çok güzel maçlar oynadık. Sporun kardeşlik ve hoşgörü olduğunu tüm maçlarda gösterdik. Bizlere bu imkanı sunan ve teşvik eden turnuva komitesine ve yönetime çok teşekkür ediyoruz. ” dedi.

Images

Design ~GAUN WebTeam