Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
İMYO’DAN KIZILAYA TAZE KAN
17 December 2014 11:35:27
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu (İMYO) öğrencileri kan vererek Kızılay’a destek verdi.

Kızılay Gaziantep Kan Bağış Merkezi ile Üniversitemiz işbirliği çerçevesinde yürütülen “Küçük Bahaneler Büyük iyiliklere engel olmasın Kampanyasına” Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Akademisyenler ve İdari personeli büyük ilgi gösterdi.

Küçük Bahaneler Büyük iyiliklere engel olmasın Kampanyası çerçevesinde Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu ve Gaziantep Kızılay Kan Merkezi tarafından gerçekleştirilen kampanyaya İslahiye MYO’nun öğrencileri, akademik ve idari personeli toplam 78 ünite kan vererek Türk Kızılayına destek verdi..

İslahiye MYO salonunda yapılan kan bağışında Yüksekokul öğrencileri kan vererek yardım yapmanın hazzını yaşadı. Kızılay Kan Merkezi Doktorlarından Dr. Eşref ULUS “Küçük Bahaneler Büyük iyiliklere engel olmasın Kampanyasına katılan herkese çok teşekkür ettiğini belirterek “toplanan kanın son damlasına kadar ihtiyaç sahiplerine ulaşacağını” söyledi.

Yüksekokul öğrencileri kan veren arkadaşlarına moral vererek de centilmenliklerini gösterdiler. Ayrıca; Yüksekokul Temsilcisi Kubilay MUNAR ve arkadaşları tarafından davul zurna ekibi getirilerek çekilen halaylarla kampanyaya renk kattılar.

Yüksekokul Müdür v. Y. Doç. H. Ahmet DEVECİ “Kızılaya destek vermek ve ihtiyaç sahiplerine yararlı olmak amacı ile öğrencilerimiz ve personelimiz kan bağışında bulundular, Kan veren personel ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Images

Design ~GAÜN WebTeam