Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
VOLEYBOL TURNUVASI KUPA TÖRENİ
21 May 2014 11:03:38
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslâhiye Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Akademik yılında Sportif faaliyetler kapsamında düzenlenen Bölümlerarası 23 Nisan Milli Egemenlik Voleybol Turnuvası Finaline kalan takımlar kupalarını düzenlenen törenle aldılar.

İslahiye MYO tarafından düzenlenen Turnuvada dereceye girenlere kupaları ve hediyeleri düzenlenen törende Yüksekokul Müdür V. Y. Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ, Müdür Yardımcısı Öğ. Gör. İ.Halil KORKMAZ ve Yüksekokul Sekreteri Bilal Erdoğan tarafından verildi.

İslahiye MYO’da düzenlenen Kupa töreninde öğrenciler heyecanlı dakikalar yaşadılar.

23 Nisan Milli Egemenlik Voleybol Turnuvasında Muhasebe 1. Sınıf Muhasebe 2. Sınıfı yenerek 1. Olurken, Muhasebe 2. Sınıf 2. ve İşletme Yönetimi 2. Sınıf üçüncülüğü paylaşarak kupalarını almıştır. Ayrıca İşletme Yönetimi 1. Sınıf kupanın centilmen takımı olarak ödül aldı.

Yüksekokul Müdür v. . Doç. Dr. H.Ahmet DEVECİ düzenlenen törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Turnuvanın koordinesinde görev alan Akademik ve İdari personel ve centilmence oyun sergileyen siz değerli öğrencilerimizi tebrik ediyorum, Teşekkür ediyorum, Turnuvada güzel maçlar izledik, sporun barış ve kardeşlik olduğunu bir kez daha vurguladınız” dedi.

Yüksekokul İşletme Yönetimi 1. Sınıf öğrencisi Atahan SOHTA turnuva hakkında şunları söyledi: “düzenlenen turnuvada centilmenliği ön planda tuttuk, sevgi ve saygı içerisinde Yüksekokulumuzda güzel bir etkinliğe imza attık, burada amaç spor yaparak sağlıklı yaşamak ve Milli Egemenliğe dikkat çekmekti, Turnuvayı düzenleyen Komiteye ve bize destek veren akademik ve idari personele çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Images

Design ~GAUN WebTeam