Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
REKTÖRÜMÜZ PROF.DR. M.YAVUZ COŞKUN YÜKSEKOKULU'MUZU ZİYARET ETTİ.
07 November 2013 16:49:36
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. M. Yavuz Coşkun, İslahiye Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ederek, akademik ve İdari personelle bir araya geldi.

Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. H.Ahmet Deveci’nin makamında gerçekleştirilen ziyarette; Rektör Prof. Dr. Coşkun, 2009 yılında açılan İslahiye Meslek Yüksekokulunun hızla gelişen bir yüksekokul olduğunu, önümüzdeki günlerde İslahiye kampusunun inşaatının başlayacağını belirtti.

Prof. Dr. Coşkun, İslahiye Meslek Yüksek Okulunda hayata ve bölgeye dair yeni bölümlerin de açılması gerektiğini ve ‘Parlayan Yıldız Gaziantep Üniversitesi’nin bir parçası olarak, büyüyerek ilim ışığını saçmaya devam edeceğini söyledi.

Öğrencilerle de sohbet eden Rektör Prof. Dr. Coşkun, ileriki günlerde İslahiye MYO ile İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerinin de katılımıyla sohbet toplantısı düzenleyeceğini kaydetti.

GAÜN Genel Sekreter Yardımcısı Ökkeş Demir’in de katıldığı ziyarette; Prof. Dr. Coşkun Yüksekokul şeref defterini imzalayarak, öğretim elamanı ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Images

Design ~GAUN WebTeam