Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
YÜKSEKOKUL MÜDÜRLÜĞÜNE YRD. DOÇ. DR. H.AHMET DEVECİ ATANDI
07 November 2013 16:42:26
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne vekaleten Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet Deveci atandı.

Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. Yavuz Coşkun, Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet Deveci’ye hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Prof. Dr. Coşkun, “H. Ahmet Deveci’nin, yüksekokulumuzun gelişmesi için önemli hizmetlere ve çalışmalara imza atacağına inancımız tamdır. Kendisine teslim edilen görevi layıkıyla yerine getireceğinden şüphe duymuyorum” dedi.

İslahiye MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. H.Ahmet Deveci de yeni göreve kendilerini layık gördükleri için Rektör Prof. Dr. Coşkun’a teşekkür etti. Yrd. Doç. Dr Deveci, “Mevcut eğitim-öğretim kalitesi ile meslek yüksekokulumuzun başarısı için çalışma arkadaşlarımla birlikte çaba sarf edeceğiz. Bu tür idari görevler kurumlara hizmet için önemli bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirerek, önemli hizmet ve başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki dönemde Meslek Yüksekokulumuzda bölgemizin ihtiyaç duyduğu hayvancılık programlarını da açacağız” diye konuştu.

Yrd. Doç. Dr. Deveci, “254 Öğrencinin öğrenim gördüğü ve 2009-2010 akademik yılında açılan İslahiye MYO, İslahiye İlçesinde akademik faaliyetlerinin yanı sıra birçok sosyal ve kültürel faaliyetlere imza atan, bünyesinde 3 bölüm ve 3 program ile başarılı bir Meslek Yüksekokulu olarak eğitimine devam ediyor” şeklinde konuştu.

Images

Design ~GAUN WebTeam