Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
“19 MAYIS FUTBOL TURNUVASI” DÜZENLEDİK
13 May 2013 13:54:50
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslâhiye Meslek Yüksekokulu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında “Bölümlerarası 19 Mayıs Futbol Turnuvası” düzenlendi.

İslahiye MYO Müdür Yardımcısı Öğ.Gör.İ.Halil KORKMAZ, Md. Yard. Öğ.Gör. Ali KÖLEMEN ile Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN’ın koordinesinde, İslahiye Anadolu Teknik Lisesi Halı Sahasında düzenlenen turnuva 8 takımın katılımıyla gerçekleşti. 4 gruba ayrılan takımlar 1. tur maçlarını oynadıktan sonra grubunda ilk ikiye girenler yarı finale yükseldi. Kıran kırana geçen maçlardan sonra 4 takım yarı finale kaldı. Yapılan turnuvada, izleyenler zevkli, bol gollü bir maç seyretti.

Sevgi, kardeşlik ve barış içersinde geçen turnuvanın yarı finali 17 Mayıs 2013 Cuma günü gerçekleşecek ve turnuva sonunda finale kalarak şampiyon olan takıma kupa ve çeşitli hediyeler verilecek.

Yüksekokul Müdür v. Y.Doç.H.Bayram İRHAN konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “19 Mayıs Atatürk’ü anma , Gençlik ve Spor Bayramında yüksekokul öğrencilerimizi günün anlam ve önemine dikkat çekme ve onları spora yönlendirme adına bu turnuvayı düzenledik, tüm takım oyuncularına başarılar diler, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramlarını kutlarım” dedi.

Images

Design ~GAUN WebTeam