Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
TANIŞMA VE MORAL PARTİSİ DÜZENLEDİK
09 November 2012 15:05:39
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Yüksekokulumuzda, Yüksekokul ve Fakülte öğrencileri ve öğretim görevlileri tanışma ve moral partisinde bir araya geldi.

Yaklaşan vizeler öncesi hem moral, hem de yeni gelen öğrencilerin tanışması amacıyla tanışma ve moral partisi düzenlendi.

İslahiye Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen tanışma çayında konuşma yapan İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. Öğr. Gör. İ. Halil KORMAZ “İkinci eviniz Gaziantep Üniversitesine hoş geldiniz” diyerek dönemin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Önlisans eğitiminin çok önemli olduğunu belirten KORKMAZ, planlı ve programlı çalışarak iyi bir meslek adamı, iyi bir gelecek ve kariyer sahibi olabilecek öğrencilere üniversitemizin sağladığı imkanlarla güzel ve kaliteli bir öğretim verdiklerini kaydetti. Önümüzdeki günlerde öğretimin yanı sıra üniversite eğitiminin gereği olarak sosyal ve sportif faaliyetlerin devam edeceğini söyleyen Öğretim Görevlisi KORKMAZ, İslâhiye’nin çehresini değiştirmeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Samimi bir ortamda geçen moral partisinde öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunulurken; öğrenciler müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler. Partinin sonunda hocalar ve öğrenciler davul zurna eşliğinde toplu halay çekti.

İslahiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri kendilerine düzenlenen bu güzel organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Images

Design ~GAUN WebTeam