Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
KIZILAYA KAN VEREREK DESTEK OLDUK
09 November 2012 14:48:16
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Kızılay Gaziantep İl Başkanlığı ile Üniversitemiz işbirliği çerçevesinde yürütülen “Kan Bağışı Kampanyasına” Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Akademisyenler ve İdari personeli büyük ilgi gösterdi.

Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu ve Kızılay Doğu Akdeniz Bölgesi Gaziantep Kızılay Kan Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Gönüllü Kan Bağışı” kampanyasına İslahiye MYO’nun öğrencileri, akademik ve idari personeli katıldı.

İslahiye MYO salonunda yapılan kan bağışında 58 ünite kan toplandı. Kızılay Kan Merkezi Doktorlarından Dr. M. Ali TATBAK Kampanyaya katılan herkese çok teşekkür ettiğini ve toplanan kanın son damlasına kadar ihtiyaç sahiplerine ulaşacağını söyledi.

Kan Bağışı sırasında alışılmadık bir portre dikkat çekiciydi. Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Organik Tarım Programı öğrencisi Hatice GÖKTAŞ kan veren sınıf arkadaşı Halil Çicek’e çicek takdim etti. Hatice GÖKTAŞ “arkadaşımın özverili bir şekilde kan vermesi beni çok sevindirdi. Bende kendisine bu iyilikseverliği sebebiyle Çiçek takdim ederek onu onure ettim” dedi. Öğrencinin bu davranışı diğer arkadaşları tarafından takdirle karşılandı.

Images

Design ~GAUN WebTeam