Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ HOCALARINA PLAKET VERDİ
05 July 2012 16:05:18
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu 2011-2012 Akademik yılında mezun olan Yüksekokul öğrencilerimiz Üniversitemiz Amfi Tiyatro’da düzenlenen törenle diplomalarını aldı.

Bu yıl 2. Mezunlarını veren Yüksekokulumuzda mezuniyet sevinci yaşandı.

Mezuniyet törenine; Gaziantep Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Koruk, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahrettin Göğüş, Üniversitemiz Genel Sekreteri Ercan Eroğlu, Yüksekokul Müdürümüz Y.Doç. Dr. Metin Yıldırım, diğer Yüksekokul Müdürleri çok sayıda Akademik ve İdari personelin yanısıra mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezuniyet Töreninde İslahiye MYO Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Organik Tarım Programı Mezunları kendilerini mezun eden hocalarına sürpriz yaparak Plaket takdim ettiler.

Mezun olan Organik Tarım Öğrencileri adına Said Keskin Yüksekokul Müdürü Y. Doç. Dr. Metin Yıldırım’a, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Vedat Görmez’e, Öğ.Gör. Zeliha Yıldırım ile Bilal Erdoğan’a gösterdikleri özveri, sevgi ve akademik desteklerden dolayı Plaket takdim etti.

Öğrencilerin gösterdikleri bu jeste karşılık mezun olan öğrencilerin en yaşlısı olan Said Keskin’e Yüksekokul Sekreteri Bilal Erdoğan tarafından saat hediye edildi.

Öğrenciler adına konuşan Said Keskin şunları söyledi. “Îki yıl boyunca mesai mefhumu gözetmeksizin bizlere emek veren, destek veren saygıdeğer yüksekokul müdürümüz ve hocalarımızı unutmadığımızı göstermek amacıyla çam sakızı çoban armağanı birer plaket hazırladık, kendilerine ebediyen müteşekkiriz, Başta Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. M. Yavuz Coşkun olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Images

Design ~GAUN WebTeam