Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
İSLAHİYE MYO FUTBOL TURNUVASI FİNALİ YAPILDI
15 June 2012 12:02:22
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu 2011-2012 Akademik yılı Sosyal, Kültürel ve Sportif faaliyetler kapsamında “Bölümlerarası Futbol Turnuvası” finali yapıldı.

Futbol turnuvası finalinde maçlar sevgi, kardeşlik ve centilmenlik havasında oynandı.

İslahiye Teknik Lise Açık Halı Sahası’nda düzenlenen Turnuva finalini Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN koordine etti.

Futbol Turnuvasında 6 takımın katılımıyla gerçekleşmiş, 4 gruba ayrılan takımlar 1. tur maçlarını oynadıktan sonra grubunda ilk ikiye girenler yarı finale yükseldi. Kıran kırana geçen maçlarından sonra 4 takım yarı finale kalmıştı.

Finalde 3. Maçında İşletme Yönetimi-I (2.Ö) ile Muhasebe ve Vergi Uygulamaları II karşılaştı. İşletme Yönetimi 12 Gol atarak Muhasebe 2. Sınıfı eleyerek 3. Oldu. Ardından Muhasebe I ile İşletme Yönetimi I finalinde ise Muhasebenin attığı gollerle 1. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları I Sınıf 1. Oldu ve İşletme Yönetimi I 2. Oldu.

Yapılan futbol turnuvası finalinde, izleyenler zevkli, bol gollü bir maç seyretti.

Yüksekokulda düzenlenen Final Kupa töreninde finale kalarak şampiyon olan takımlara düzenlenen törenle Bölüm Başkanları, Öğretim Görevlileri ve Yüksekokul Sekreteri tarafından Kupa, Madalya ve çeşitli hediyeler verildi.

Tören sonunda Muhasebe ve Vergi Uygulamaları öğrencileri pasta keserek 1. liklerini kutladılar.

Törende konuşan Yüksekokul Sekreteri Bilal ERDOĞAN “Öğrencilerimizin dersleri yanında spor yapıp sağlıklı olmalarını sağlamak amacıyla sevgi, kardeşlik ve centilmenlik havasında geçen Bölümlerarası Futbol Turnuva finalimiz güzel oldu, tüm takım oyuncularına gösterdikleri centilmenlik davranışları sebebiyle teşekkür ediyorum, Tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Images

Design ~GAUN WebTeam