Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
ÜNİVERSİTEMİZ BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT GÜNLERİ’NE KATILDIK
29 May 2012 18:54:12
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

“Gaziantep Üniversitesi Bilim, Kültür ve Sanat Günleri” kapsamında, Gaziantep Üniversitesi Stadyumunda sevilen sanatçı “Kıraç” tarafından konser gerçekleştirildi.

Üniversitemizin düzenlediği şenliğe Yüksekokul öğrencilerimiz renk kattı. Yüksekokul öğrencilerimiz üniversitemiz tarafından düzenlenen stantlar önünde halay çekerek finaller öncesi doyasıya eğlendiler.

İşletme Yönetmi 2. Sınıf öğrencisi Hatice UZDUR Bilim, Kültür ve Sanat Günlerine katılan Üniversitemiz Rektörü sayın Prof. Dr. M. Yavuz Coşkun’a arkadaşları adına teşekkür etti.

Birbirinden güzel şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Kıraç dinleyenlere adeta müzik ziyafeti sundu. Sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kıraç, “Endamın Yeter, Ayşe, Olur Ya, Talihim Yok Bahtım Kara” gibi birbirinden güzel şarkılarla şenlik alanını dolduran Üniversitemiz akademik, idari personeline ve öğrencilere unutulmaz anlar yaşattı.

Ayrıca; Gaziantep Üniversitesi Bilim, Kültür ve Sanat Günleri kapsamında Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından Üniversitemiz ısı santrali arkasında uçurtma şenliği düzenlendi.

Uçurtma Şenliğine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. M. Yavuz Coşkun, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Cahit Bağcı, BESYO Müdürü Prof. Dr. Ali Gür, Genel Sekreter Ercan Eroğlu, çok sayıda akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Images

Design ~GAUN WebTeam