Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
KARİYER GÜNLERİNE KATILDIK
30 April 2012 14:06:41
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

İslahiye Meslek Yüksekokulu olarak, Üniversitemiz Yönetim ve Kariyer Topluluğu tarafından 27 Nisan 2012 tarihinde düzenlenen Kariyer Günleri etkinliğine katıldık.

Yerel ve ulusal çapta çok sayıda firmanın stant açtıkları Kariyer Günleri toplantılarında öğrencilerimiz, söz konusu firmalara özgeçmişlerini bırakarak iş başvurusu yapma ve firmalar hakkında bilgi alma fırsatı buldular. Firmaların işe alım süreçleri, çalışma koşulları ve işgörenlerine sundukları olanaklar hakkında sunumlar yaptıkları toplantılar, öğrencilerimiz tarafından ilgiyle izlendi. Firmaların gerek kendi insan kaynakları yönetim politikaları, gerekse iştigal ettikleri sektörlerin özellikleri hakkında bilgiler verdikleri etkinlikte öğrencilerimiz; kişisel kariyer planlamalarını destekleyici sorular yönelterek bilgilerine arttırdılar.

Etkinlik kapsamında Pro-Da Yönetim Danışmanlık’tan Murat Bakım “İş Yaşamında Yeni Trendler”, Garanti Bankası’ndan İşe Alım Sorumlusu Birsen Fetvacı “Garanti İle Kariyer”, Ocelot’dan Sertaç Öğüt “Dijital Pazarlama” ve Dolphin Ajans’tan Nazmi Özkoyuncu “Reklamcılıkta Kariyer” başlıklı sunumlar yaptılar.

Son oturumda sunumunu gerçekleştiren Nazmi Özkoyuncu, reklamcılığın geleceğin mesleği olduğunu belirtti. Ayrıca kendisi de İslahiyeli olması nedeniyle, öğrencilerimizin sunumuna katılımının kendisi için özel bir anlamı olduğunu ifade etti. Nazmi Özkoyuncu’nun hediyesi, Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Metin Yıldırım tarafından takdim edildi.

Images

Design ~GAUN WebTeam