Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
 
HOMEPAGE
TANIŞMA VE KAYNAŞMA ÇAYINA İLGİ BÜYÜK OLDU
18 October 2011 13:44:03
VOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE - UZM. BİLAL ERDOĞAN

Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu’nda 2011-2012 Akademik yılında yeni kaydolan öğrenciler ile 2. sınıf öğrencileri ve öğretim görevlileri tanışma çayında bir araya geldi.

İslahiye Meslek Yüksekokulu Kafeteryası’nda düzenlenen tanışma çayında konuşma yapan İslahiye MYO Müdürü Y. Doç. Dr. Metin YILDIRIM “ İkinci eviniz Gaziantep Üniversitesi’ne hoş geldiniz” diyerek dönemin hayırlı olmasını diledi. Önlisans eğitiminin çok önemli olduğunu belirten Yıldırım, planlı ve programlı çalışarak iyi bir meslek adamı, iyi bir gelecek ve kariyer sahibi olacak öğrencilere üniversite’nin sağlayacağı imkanlarla güzel ve kaliteli bir öğretim vereceklerini kaydetti. Önümüzdeki günlerde öğretimin yansıra üniversite eğitimin gereği olarak sosyal ve sportif faaliyetlerin devam edeceğini söyleyen MYO Müdürü Y. Doç. Dr. Metin Yıldırım İslahiye’nin çehresini değiştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Samimi bir ortamda geçen Tanışma çayı ve eğlencesinde öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunulurken; öğrenciler, müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

İslahiye MYO Öğrencileri kendilerine düzenlenen bu güzel organizasyondan dolayı emeği geçenlere teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Images

Design ~GAUN WebTeam