Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
Prof.Dr. SITKI GÖKSU
HOMEPAGEDEPARTMENT OF ANESTHESIOLOGY AND REANIMATION
Research Interests
M.Sc Theses Supervised
Year
Subject
Name of Student
1999 - 2004
1. Yasemin Işık., “Pediatrik hastalarda düşük akımlı desfluran ile sevofluran anestezisinin karşılaştırılması”, Gaziantep Üniversitesi, 2004.   2. M. Ali Elmacıoğlu., “Desfluranın farklı taze gaz akımlarında klinik uygulaması ve akımların ajan tüketimine olan etkisi”, Gaziantep Üniversitesi, 2003.   3. Halil Çeliksöz., “Low-flow ile high-flow anestezinin izofluran ve enfluran kullanılarak klinik olarak karşılaştırılması”, Gaziantep Üniversitesi, 1999.
Yasemin Işık, M. Ali Elmacıoğlu, Halil Çeliksöz

Doctoral/Expertise Theses
Year
Subject
Name of Student
1) Yasemin Işık., “Pediatrik hastalarda düşük akımlı desfluran ile sevofluran anestezisinin karşılaştırılması”, Gaziantep Üniversitesi, 2004. 2) M. Ali Elmacıoğlu., “Desfluranın farklı taze gaz akımlarında klinik uygulaması ve akımların ajan tüketimine olan etkisi”, Gaziantep Üniversitesi, 2003. 3) Halil Çeliksöz., “Low-flow ile high-flow anestezinin izofluran ve enfluran kullanılarak klinik olarak karşılaştırılması”, Gaziantep Üniversitesi, 1999.
Yasemin Işık., “Pediatrik hastalarda düşük akımlı desfluran ile sevofluran anestezisinin karşılaştırılması”, Gaziantep Üniversitesi, 2004. M. Ali Elmacıoğlu., “Desfluranın farklı taze gaz akımlarında klinik uygulaması ve akımların ajan tüketimine olan etkisi”, Gaziantep Üniversitesi, 2003. Halil Çeliksöz., “Low-flow ile high-flow anestezinin izofluran ve enfluran kullanılarak klinik olarak karşılaştırılması”, Gaziantep Üniversitesi, 1999.

Design ~GAÜN WebTeam