Gaziantep University

GAZİANTEP UNIVERSITY

Türkçe
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI 
HOMEPAGEVOCATIONAL SCHOOL OF HIGHER EDUCATION IN ISLAHİYE
General Information

Genel bilgiler

 

1996 yılında, İktisadi ve İdari Programlar altında  Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü,  İslahiye'de, İslahiye Meslek Yüksekokulu olarak eğitim-öğretime başlamıştır. 1998 yılında II.öğretimde açılarak  I. ve II. Öğretim olarak  eğitim - öğretime devam etmiştir.

 

2010  yılında  Muhasebe ve Vergi  Bölümü altında Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı,  Gaziantep Üniversitesi İslahiye Meslek Yüksekokulu olarak  eğitim-öğretime devam etmektedir. I. ve II. Öğretim de Yaklaşık 150 öğrenci bulunmaktadır.

  

 

Misyonumuz

 

          Muhasebe ile ilgili gerekli teorik bilgilerle donatılıp, iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmayı  sağlamak, aynı zamanda bilgisayar üzerinde muhasebenin uygulamaları konusunda, beceri ve kabiliyetini geliştirerek,  kendine güvenen, çağdaş,  Atatürkçü , laik ve demokratik gençler yetiştirmektir.

 

 

 

Vizyonumuz

 

Muhasebe alanında faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluşlarda görev alabilecek, almış olduğu disiplinli eğitim ve öğretimle verilen görevleri başarıyla yapabilecek kalifiye elemanlar yetiştiren bir öğretim kurumu olmaktır.

 

 

Design ~GAÜN WebTeam